طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به سایت شرکت پیشگامان پدیده دانش خوش آمدید | تلفن تماس :  0218612142302186121427

ویزای کار ژاپن در سال ۲۰۱۸

با تصویب لایحه جذب نیروی کار خارجی توسط پارلمان ژاپن

ویزای کار ژاپن در سال ۲۰۱۸ یکی از راحت ترین ویزا ها شد.

17/09/1397

اتباع خارج از ژاپن که مایل به کار در فعالیت های مختلف با حقوق و مزایا در ژاپن هستند، نیازمند ویزای کار (ویزای کار ژاپن ) هستند که به آنها اجازه می دهد در ژاپن کار کنند.

با اخذ ویزای توریستی اتباع داوطلب مجاز به شرکت در فعالیت های با درآمد نیستید.

ویزای کار چیزی بالغ بر ۱۲ نوع دارد که هر کدام از آنها به اتباع داوطلب اجازه میدهد در فعالیت های مختلف با درآمد و مزایا در زمینه شغل های تعریف شده مشغول شوند  به طور مثال به عنوان یک مهندس، مربی یا هنرمند. پیشنهاد شغلی در ژاپن برای موفقیت بیشتر در مورد انواع ویزاهای کاری ضروری است.

دولت ژاپن تعدادی بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر نیروی کار از اتباع خارجی را تا سال ۲۰۲۰ میلادی استخدام خواهد کرد.

مهم است بدانید

که تمدید ویزای کاری در ژاپن توسط خود کارفرما انجام میشود تمامی مراحل تنها یک بار برای اخذ ویزای کاری شما می باشد. بقیه آن به عهده شما نیست .در مراحل اولیه کسانی که اطلاعات کافی ندارند می توانند به وب سایت شرکت مراجعه و با خیال راحت برای اخذ ویزا کاری ژاپن و … اقدام کنند.

 

افزایش میانگین سنی ژاپنی‌ها و همچنین کمبود نیروی کار متخصص در این کشور باعث شد دولت ژاپن ناچار به استخدام نیروی کار ماهر از کشورهای خارجی شود. اگر تمایل به استخدام و کار در کشور ژاپن را دارید در ادامه 11 موقعیت شغلی و تخصص که برای کار درژاپن به آن‌ها نیاز دارید را معرفی می‌کنیم تا در صورت تطابق با حرفه خود اقدام به مهاجرت کنید یا ماهر شوید!

1- مهندسی 2- فناوری اطلاعات 3- بانک ها و موسسات مالی 4- مدرسین زبان 5- خدمات عمومی 6- دفاتر عمومی 7-بازیگری 8- مدلینگ 9- کار در رستوران 10- کارشناس فروش 11- اساتید و محققان

ارسال یک نظر

پانزده − ده =

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور

سیزده + ده =